Decleor Yaşlanma Karşıtı Bakımlar

Prolagene Lift
Yaşlanma Karşıtı Profesyonel Cilt Bakımı

Özel geliştirilmiş profesyonel termal maske, sıkılık kaybı yaşayan ciltlere ciltlere karşın etkili bir çözüm sunar. Yoğun ve sıkılaştırıcı krem, pembe kil ve iris esansiyel yağı sayesinde mükemmel bir sıcak/soğuk etkisi yaratır. Aktif içerikler, cildin alt tabakalarına kadar derinlemesine nüfuz eder.
Yüz hatlarınız, gözle görünür şekilde yeniden şekillenirken, kırışık görünümü azalır ve cildiniz daha sıkı bir görünüme kavuşur.

60 ve 90 dakika içerisinde, öncelikle makyajınız özenle çıkarılır ve cildiniz pürüzsüzleştirilir. Aromatik karşılama sonrasında tamamen doğal formüllerle, keyifli bir sırt masajı ile rahatlamanız sağlanır. Rahatlatıcı bir sırt masajı sonrasında, Shiatsu hareketlerinden esinlenerek tasarlanmış, vücudun özel noktalarını bası ile uyaran Aroma Basınç ve Aroma Drenaj hareketleri ardından serinin özel maskesi ile bakım sonlandırılır.
Cildinizde yumuşaklığı ve sıkılığı birleştiren eşsiz bir deneyim sizi bekliyor.

Liss’age Excellence
Bütünsel Yaşlanma Karşıtı Profesyonel Cilt Bakımı

Olgun ciltler için, yenilikçi profesyonel yüz maskesi, dondurarak kurutma sistemi sayesinde geliştirilmiş bir tablet eşliğinde bütünsel yaşlanma karşıtıdır. Papatya, tütsü ve yağmur çiçeği esansiyel yağı içeren tablet, özel hazırlanmış bitki özünü emer ve sonrasında, cildinize uygulanarak aktif maddelerin derin emilimi sağlanır.
Aktif maddelerin içindeki mısır özü, iris esansiyel yağları, serine özü, cildin sıkılaşmasını ve kırışıkların düzelmesini sağlar. Ayrıca, jojoba ve shea yağları cildinizi korur.
Nihayetinde, cildinizi provitamin B5 ve meyankökü özleriyle yumuşatılır. Cildiniz yeniden şekillendirilir ve cildinizin doğal bağışıklığı desteklenir.

60 ve 90 dakika içerisinde, makyajınız özenle çıkarılır ve cildiniz pürüzsüzleştirilir. Aromatik karşılama sonrasında tamamen doğal formüllerle, keyifli bir sırt masajı devam eder.
Bakımın devamında,  rahatlatıcı sırt masajının sonrasında, Shiatsu hareketlerinden esinlenerek tasarlanmış, vücudun özel noktalarını bası ile uyaran Aroma Basınç ve Aroma Drenaj hareketleri ardından serinin özel maskesi ile bakım sonlandırılır.
Cildinizde pürüzsüzlüğü ve esnekliği, yüzünüzde ise yeniden şekillenmiş hatları fark edeceksiniz. Daha canlı, rahat ve beslenmiş bir cilde kavuşacaksınız.